Clonování - 2.4.3 - Itemy

Návod na klonování stackovatelných itemů pomocí bugu "Item Save Failed"

Patch:
2.4.3

Požadavky:
Klonovaný item musí být stackovatelný (víc kusu na jedné kupě)
Guild bank (vkládání a výběry)
2 bágle (na velikosti nezáleží)

Clonovací macro:
Klonovací macro usnadňuje klonování tím že za vás bere z bágů 19 stacků postupně ze všech itemů, macro navrhnul a vytvořit Hiyron z Blood Shadows.

/run for i=1,16 do SplitContainerItem(0, i, 19) end

Začínáme:





1. Zaplníme Back Pack (Main bágl), itemy které chceme klonovat nebo něčím jiným, minimálně ale alespon jeden stackovatelný item na klonování, v mém případě jsou to Potion of Concetration v pravo dole.






  2. Vezmeme 2 prázdné bágly.




  3. Pravý bágl přesuneme do leva



  4. Vrátíme pravý bágl na původní místo



  5. Vhodíme pravý bágl do plného Back Packu

 


6. Nyní vezmeme z našeho klonovaného stacku 19 kusů z 20ti (viz. clonovací macro), nebo tolik kusů,  aby v báglu zůstal pouze jeden kus clonovaného itemu.



7. Nakonec vložíme 19 kusů clonovaného itemu do guild banky a pokud se nám do chatu vypíše "Item Save Failed" tak máme vyhráno, nyní si již pouze dáme rlg a v báglu by se po lognutí mělo nacházet 20 stacků clonovaneho itemu a v guild bance 19 kusů clonovaného itemu, což znamená 39 kusů potionu z původních 20ti, pokud máte clonovací macro a plný back pack itemů na clonování můžete za den udělat klidně gold cap.

Problémy:
Pokud se vám nedaří vložit pravý bágl do Back Packu tak je bug na serveru opravený, pokud vhodíte bágl do Back Packu dáte stack itemu do guild bank a nedostanete do chatu hlášku item save failed je bug opravený, pokud místo item save failed dostanete perma ban hrajete na narniasu nebo twinstaru :D


Výsledek:








9 komentářů:

 1. Pěkná práce :) ... hele nevis nakej server kde bych to mohl vyzkoušet? Zkoušel sem to na defu ale tam mi to nenapsalo že "Item Save Failed" . dík :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. Bohužel tento bug už je asi 3 roky starý a podařilo se ho opravit na velkem množství serverů díky nahození trinity core, ve kterém už je bug fixnutý developerama projectu TC.

  Jsem si jistý že bug nefunguje na serverech: Narnias, Anthoria, Defender, Blood Storm, Project Nemesis a nedávno byl také opraven na TBC Twinstaru.

  Na otestování zkus nějaký TBC server s low populací a nejlépe jádrem Mangos.

  OdpovědětVymazat
 4. čus nemohl by jsi sem přidat něco podobného načem se rychle nafarmí goldy:D?

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 6. Již přes půl roku nehraji, takže nevím aktuální bugy ani z Free ani z Offi, pokud o něčem zaslechnu tak to sem samozřejmě dám.
  :)

  Na rychlé farmení goldů jinak stačí boti kteří těží suroviny místo tebe, fungovali i na TBC fungovat budou i na Pandarii na offi, stačí jenom najít správné verze a vědět co s nimi dělat :)

  OdpovědětVymazat
 7. ok dík zaradu mno hraju jen 2.4.3 Freečka už jen prostě to se nedá no s popkou 150+ už nic normálně neprodám lidi jsou tam chrti raděj si zalezou Do Sc a afkujou místo aby šli na goldy.S těma Botama to nák kdyžtak pokoukám.

  OdpovědětVymazat
 8. kdyžtak prosím jestli by jsi mě poradil nakého bota nebo něco tomu podobného na 2,4,3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stále existují dobře funkční boti. Bohužel tomuto projektu se již aktivně nevěnuji. Stačí použít Google a hledat. Hlavně v Anglickém Jazyce. V CZ toho moc nenajdeš.

   Vymazat