Bugování - 2.4.3 - Záporné Staty


Bugování záporných statů jednoduše znamená že itemy které vám mají staty ubírat vám je násobí.

Item se záporným statem musí být zbraň a itemy které jsou do patche 2.4.3 povolené v loot tabulce jsou pouze stamina a agility. Jediný item který připadá v ůvahu je macka z mobek Redrige Alpha, macka dává agilitu a to znamená druid který má z agility AVO staty. Pokud nabugujete obrovské množství agility budete si moci solovat všechny bosse které nedávají dmg castem ale pouze melle abilitama, několik bossů v BT, několik v hyjalu atd...


Patch:
2.4.3

Požadavky:
Druid - 16lvl +
Jakákoliv zelená zbraň a lepší.

Začínáme:
Rozbijeme obě zbraně (se zápornými staty i klasickou zelenou+) a dále už jenom equipujeme střídavě obě zbraně s 0% durability. Nasadíme jednu, vyměníme za druhou a znovu a znovu, tím se nám stále násobí buff který se měl původně odečítat.

Problémy:
99% serverů na kterých běží TBC nemají tuto chybu opravenou, větší free servery bugování záporných statů řeší jednoduše vyndáním itemů z loot tabulky.

10 komentářů:

 1. zdar Tome nevíš jestli to funguje na mysterii ?(Subtetly)

  OdpovědětVymazat
 2. Tenhle bug funguje všude kde je TBC, otázka je jestli se ty itemy na serverech dají sehnat, pokud mají náhledy do databáze jako narnias tak se akorát podívej jestli tam jsou nebo mají loot a pokud nemá online náhled do databáze tak se jí pokus lootnout, jinak se to zjistit nedá :D

  OdpovědětVymazat
 3. no zatim mi nepadlo nic :( :D tak uvidíme ještě to zkusim ;) zatim dík ;) už aby tu byl hack na bojky :D (Sub)

  OdpovědětVymazat
 4. Pracuje se na tom, nemám tolik času, mám hodně jiné práce mimo WoW :D

  OdpovědětVymazat
 5. funguje to aj so zapornymi statmi "agi" na off hande?

  OdpovědětVymazat
 6. Pokud si našel server na kterém záporné staty fungují, tak určitě, tuším že lze bugovat i spell power atd...

  OdpovědětVymazat
 7. no..ARES - TWINSTAR...dokonca sa mi dnes konečne podarilo lootnut mace, tak som to vyskúšal...zničil som heavy gnoll war club a nejakú rare staffku..myslím že odmena z nagrand areny...striedavo som equipoval obe a nič sa nedeje...nevidím ani v "character info" že by mi to agi pridávalo a pri DMG tiež necítim žiadny rozdiel...je možné, že to má twin tbc opravené napriek tomu, že je tá mace v loot tabulke?

  OdpovědětVymazat
 8. I Když to většina lidí nerada slyší tak Twin TBC je ukradené Narnias jádro, a v době rozdělení Sargerasu na Narnias/Sargeras a Twinstar byla už tato chyba jako na prvním Českém serveru opravena.

  Jednoduše Twinstar má tuto chybu opravenou, na Narniasu dostaneš ještě jako bonus Permaban, teda alespoň před pár lety to tak bylo :)

  OdpovědětVymazat
 9. Zkoušeli jste to někdo na Hellgroud.net ? Díky pokud to ještě funguje.

  OdpovědětVymazat